Головна » Про компанію

Про компанію

ПРО «РОДИННИЙ КЛУБ»

«Родинний клуб» – українська компанія з дистанційного продажу, створена, щоб привносити у життя кожної української родини максимальний комфорт і домашній затишок. Головна перевага компанії – відмінна якість товарів, зручний і зрозумілий процес замовлення, швидка доставка і гарантія отримання призів для своїх клієнтів. Для повної реалізації поставлених цілей, ми самостійно розробляємо і виготовляємо екологічно чисту продукцію від ТМ «Родина Марка». Вся рецептура товарів пройшла великий процес удосконалення, провідні фахівці впровадили в продукти кращі напрацювання в області фармацевтики, косметології та гігієни.

Ми – WELLNESS компанія – експерт, розробник, виробник, продавець WELLNESS продуктів.

ІСТОРІЯ І РОЗРОБКИ

Компанія була заснована в 2010 році і відразу зайняла провідне місце серед дистриб’юторів за дистанційними продажами товарів. Щорічно асортимент товарів став розширюватися, удосконалився, були вивчені всі побажання клієнтів. Майже відразу ж був створений власний WELLNESS-бренд «Родинна марка», який отримав заслужені симпатії своїх споживачів.

Уся продукція «Родинної марки» розробляється на власному заводі, вся рецептура пройшла ретельну перевірку, якість і ефективність постійно перевіряються і тестуються провідними фахівцями. «Родинна марка» – це успішний і доступний продукт, який отримав найвищу похвалу від клієнтів.

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Ми створюємо ефективні та високоякісні WELLNESS продукти для здоров’я, краси і дому, які покращують якість життя, надають енергії та дарують щастя своїм власникам.

Головні принципи нашої роботи:

  • Надійно – всі товари сертифіковані, пройшли ретельні випробування. Уся продукція українського виробника; в рецептурі товарів тільки натуральні компоненти. Також ми гарантуємо обмін і повернення товару.
  • Швидко – швидке замовлення і доставка товарів в будь-який регіон України.
  • Зручно – замовити товар можна, не виходячи з дому: через поштові листи, телефон або інтернет. Всі замовлення здійснюються без передоплати.
  • Вигідно – крім якісного товару, покупці отримують знижки, подарунки, беруть участь в маркетингових акціях.
  • Ексклюзивно – виключно в «Родинному клубі» ви можете придбати унікальні товари власної ТМ.

ОСНОВНІ ГРУПИ ТОВАРІВ

На даний момент компанія пропонує своїм клієнтам такі групи товарів:

МАРКЕТИНГОВІ АКЦІЇ ТА ІНШІ ЗАОХОЧЕННЯ

Ми з турботою ставимося до своїх постійних клієнтів. Регулярно проводимо розіграші з вручення великих грошових призів. Наш призовий фонд в Акції «Золотий фонд» становить 1.892.000,00 грн. Кожен сезон ми розігруємо – 370.000,00 грн, а також додаткові призи – 100.000,00 грн і Приз за швидкість – 80.000,00 грн. Контроль за чесністю акцій і розіграшів здійснює команда експертів – незалежна організація “Призова Варта".

Ми надаємо цікаві економні пропозиції, знижки та розпродажі.

Чесність і європейський рівень обслуговування – це «Родинний клуб»!