Головна » Переможці Акцій

Переможці Акцій

Список переможців маркетингових акцій від "Родинного клубу"

2019 рік

ПЕРЕМОЖЕЦЬ березня 2019 року

Баклицька Лариса Олександрівна

м. Львів

ПЕРЕМОЖЕЦЬ січня 2019 року

Бохонко Оксана Леонідівна

Львівська обл., Жовква

2018 рік

ПЕРЕМОЖЕЦЬ вересня 2018 року

Журавльова Ольга Леонідівна

 с. Мотовилівська Слобідка

ПЕРЕМОЖЕЦЬ травня 2018 року

Святенко Людмила Миколаївна

Харківська обл., Пересічне

ПЕРЕМОЖЕЦЬ лютого 2018 року

Захара Стефан Іванович

м. Київ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ січня 2018 року

Равська Наталія Сергіївна

м. Київ

2017 рік

ПЕРЕМОЖЕЦЬ 28 грудня 2017 року

Пилипенко Е. М.

Донецька обл., м.Маріуполь

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЛЮТОГО 2017 року

Смаль В. В.

Волинська обл.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ БЕРЕЗНЯ 2017 року

Прудіус Н. Ф.

м. Дніпро

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТРАВНЯ 2017 року

Ірха В. Я.

м. Кропивницький

ПЕРЕМОЖЕЦЬ КВіТНЯ 2017 року

Зима Т. В.

м. Львів

2016 рік

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ГОЛОВНОГО ПРИЗУ 2016 року

Кравецький Л. Й.

Київська обл.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЛЮТОГО 2016 року

Славко Анатолій Ларіонович

Полтавська обл.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ КВІТНЯ 2016 року

Мінуліна Ельза Софіївна

м. Одеса

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЧЕРВНЯ 2016 року

Сільман Раїса Володимирівна

Тернопільска обл.

ПЕРЕМОЖЦІ ВЕРЕСНЯ 2016 року

Сухомлинова Любов Анатоліївна

Донецька обл.

Шкарупило Яків Васильович

Запорізька обл.

Гладкіх Лариса Євгенівна

м. Харків

Строцька Лілія Василівна

Житомирська обл.

ПЕРЕМОЖЦІ попередніх етапів акції 2016 року

Гаращенко Лідія Павлівна

м. Київ

Прохоренко Раїса Петрівна

м. Київ

Томаш Віталій Олександрович

Донецька обл.

Славко Анатолій Ларіонович

Полтавська обл.

Сердюков Сергій Васильович

м. Дніпропетровськ

Мінуліна Ельза Софіївна

м. Одеса

Чистякова Неля Михайлівна

м. Київ

Михайліченко Валентин Володимирович

м. Київ

Азаренко Раїса Порфирівна

Харківська обл.

Савіна Галина Іванівна

м. Полтава

Красінський Віктор Миколайович

м. Рівне

Серебряков Олександр Павлович

Львівська обл.

Капустін Віталій Леонідович

м. Харків

Борисенко Геннадій Миколайович

м. Київ

Гулак Віра Іванівна

м. Київ

Галкін В’ячеслав Федорович

м. Харків

Прожогіна Надія Миколаївна

м. Київ

Наливайко Катерина Василівна

Сумська обл.

Сільман Раїса Володимирівна

Тернопільська обл.

Кулешова Валентина Венедиктівна

Донецька обл.

Чумаченко Тетяна Василівна

Київська обл.

Рижова Зоя Тимофіївна

Харківська обл.

2015 рік

ПЕРЕМОЖЕЦЬ 2015 року

Гладун Л. М.

Черкаська обл.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ГРУДНЯ 2015 року

Сем’юк Марія Іванівна

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЛИПНЯ 2015 року

Шуліка Людмила Опанасівна

м. Лисичанськ, Луганська обл.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТРАВНЯ 2015 року

Слюсаренко Тетяна Анатоліївна

м. Київ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ КВІТНЯ 2015 року

Радченко Олександр Іванович

Чернігівська обл.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ КВІТНЯ 2015 року

Дудка Анатолій Аврамович

м. Хотин, Чернівецька обл.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЛЮТОГО 2015 року

Доманська Галина Андріївна

м. Ужгород.

2014 рік

ПЕРЕМОЖЦІ Фіналу Акції 2014 року

Машира Євдокія Петрівна

м. Львів

Поліщук Володимир Панасович

Полтавська обл.

Незгодинська Єва Іванівна

Одеська обл.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЖОВТНЯ 2014 року

Крец Сергій Федорович

м. Одеса

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВЕРЕСНЯ 2014 року

Кириленко Аліна Григорівна

м. Одеса

ПЕРЕМОЖЕЦЬ СЕРПНЯ 2014 року

Афіцька Олена Іванівна

м. Кам'янець-Подільський

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЛИПНЯ 2014 року

Нагорна Галина Петрівна

м. Висилівка, Запорізька обл.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЧЕРВНЯ 2014 року

Кудак Вадим Всеволодович

с. Острожець, Рівненська обл.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТРАВНЯ 2014 року

Федорчак Олександр Федорович

м. Київ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ КВІТНЯ 2014 року

Рибакова Зінаїда Микитівна

м. Київ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЛЮТОГО 2014 року

Стецків Ніна Іванівна

м. Луганськ

2013 рік

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ГРУДНЯ 2013 року

Грицай Лідія Іванівна

м. Маріуполь

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЖОВТНЯ 2013 року

Любенко Ірина Миколаївна

м. Одеса

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЖОВТНЯ 2013 року

Тумарькова Надія Йосифівна

Львівська обл., м. Стрий

ПЕРЕМОЖЕЦЬ СЕРПНЯ 2013 року

Писар Петро Павлович

Київська обл.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЧЕРВНЯ 2013 року

Куцький Костянтин Григорович

м. Умань