В новій акції «Родинного Клубу» переміг житель Одеської області 31.08.2021р.

Осінь для команди «Родинного Клубу» почалася з подорожі в барвисту південну частину країни. Саме в Одеській області живе новий переможець маркетингової акції «Золотий Фонд». Про перемогу чоловіка на ім’я Додон Геннадій Вікторович ми дізналися під час проведення акції 31 серпня 2021 року.

Геннадій Вікторович родом з села Нерушай Одеської області. Заради отримання призу чоловік разом з дружиною приїхав на зустріч з нами в Одесу. Душевна розмова пройшла в одному із затишних кафе. Ми дізналися чимало цікавого з життя Геннадія Вікторовича. Також, він поділився з нами щирими емоціями від виграшу.

Переможець акції працює боцманом. Напевно саме терпіння і стійкість характеру, притаманні людям цієї професії, допомогли Геннадію домогтися перемоги! Чоловік поставив підпис на документах і став Головним переможцем маркетингової акції «Золотий Фонд», з чим ми його щиро вітаємо.

Дорогі друзі, не забувайте, що подібна радісна подія може відбутися з кожним з вас. Беріть участь в акціях «Родинного Клубу», і нехай удача буде на вашому боці.