Новини

«Родинний клуб» шукає нового Власника 370.000,00 грн!

Із радістю повідомляємо, що вже 27 грудня 2018 року буде визначено Власника 370.000,00 гривень. Погодьтесь, такі великі гроші допоможуть втілити у життя Ваші мрії: оздоровитися; придбати сучасну техніку; відпочити; зробити ремонт; покласти депозит у банку; допомогти рідним тощо. Ви так довго чекали на здійснення мрій, а ця подія вже так близько! Що Вам потрібно зробити, щоб одержати 370.000,00 гривень? Зареєструйтесь на сайті або за телефоном 0-800-300-105 (дзвінок безкоштовний). Очікуйте Призові документи від Голови Комісії .

Увага! Визначився новий Головний переможець Акції!

Гроші – фінансовий інструмент, який втілює у життя мрії! А великі гроші – втілюють великі мрії! 28 вересня 2018 року під час офіційного засідання Комісії з вручення призів було проголошено нового головного переможця Акції – власника великої суми грошей! Під контролем нотаріуса та у присутності членів Комісії було визначено переможцем Міршака Григорія Михайловича (Дніпропетровська обл.). Команда «Родинного клубу» від щирого серця вітає нового переможця, зичить йому гідно розпорядитись такою колосальною сумою грошей! Нагадуємо: наступна .

Як стати переможцем?

Уже багато років «Родинний клуб» творить дива – робить людей багатшими та щасливішими. За більш ніж десятиліття роботи вже сотні клієнтів одержали свої Грошові призи. Цікаво, чи існує проста Інструкція для отримання грошей? Так, існує. Всього декілька кроків – і Ви власник величезної суми грошей! Щоб стати Переможцем, виконайте наступне: Зареєструйтесь на сторінці реєстрації або за телефоном 0(800) 300-105. Очікуйте на призові документи від Голови Комісії з вручення призів з подальшим алгоритмом дій. Чекайте .

Увага! Увага! Увага! Акція нового сезону вже стартувала!

Старт нового сезону Акції офіційно розпочато, і вже 28 вересня 2018 року під час урочистого засідання будуть нагороджені нові переможці – нові власники величезних грошових призів. Голова Комісії з вручення призів Олена Володимирівна Коваль у своїй доповіді зазначила: «Дорогі друзі, поспішіть зареєструватись і отримати важливі призові документи з подальшими інструкціями щодо одержання Головного та Додаткових Грошових призів!» Нагадуємо, Головний приз сезону складає 370 000,00 гривень, Автоприз – автомобіль або 240 000,00 гривень та Приз за швидкість .

Зустрічайте чудо-новинку для чоловічого здоров’я – фітотаблетки «Здорове життя»!

Анатомія чоловіка – складний і багатогранний механізм. А з віком у ньому відбуваються значні фізіологічні зміни. Внаслідок поганої екології, шкідливих звичок у статевій системі чоловіків виникають захворювання та збої. ТМ «Здорове життя» завдяки співпраці з висококваліфікованими спеціалістами зі сфери фармацевтики розробили фітотаблетки для відновлення та збереження чоловічого здоров’я. У них поєднано цілющі властивості лікарських рослин: аїру, звіробою, лопуха, петрушки, шавлії, пастернаку, гарбуза та ін. У яких випадках ватро приймати ці цілющі пігулки? Фітотаблетки приймають .